Logo - DentalInfo - katalog dla stomatologii
Dentalinfo
ul. Łąkowa 3/5
90-562 Łódź
+48 606 357 052

 

PRO-FIX – SYSTEM MOCOWANIA MEMBRAN

producent: Osteogenics Biomedical

System mocowania membran Pro-fix został stworzony dla uproszczenia procedury mocowania i stabilizacji membran. Umożliwia łatwe uchwycenie śruby mocującej i przeniesienie jej do miejsca zabiegowego oraz szybkie i skuteczne zakotwiczenie w blaszce zbitej. System Pro-fix jest doskonałą i bardzo skuteczną alternatywą dla pinów mocujących, gwarantujący doskonałe mocowanie nawet w zbitej blaszce podniebiennej części wyrostka oraz w żuchwie.

 

System składa się pełnego instrumentarium niezbędnego do aplikacji śrub mocujących: śrubokrętu, uchwytu do śrubokrętu oraz kasetki do przechowywania i sterylizacji. Kasetka jest przejrzysta i ergonomiczna i umożliwia przechowanie nie tylko narzędzi i śrub mocujących (do 100 sztuk), ale również innego rodzaju śrub stosowanych w chirurgii i implantologii, jak np. śrub do osteosyntezy.

Cechy śruby mocującej:

  • Samogwintująca śruba tytanowa o wymiarach 1.5 mm x 3.0 mm Idealna do mocowania membran kolagenowych, membran PTFE wzmacnianych tytanem oraz siatek tytanowych.
  • Ostra końcówka oraz agresywny gwint, co umożliwia dokładne umiejscowienie  i umocowanie śruby bez użycia wiertła pilotowego nawet w blaszce zbitej.

Główka z krzyżowym nacięciem umożliwia łatwe i pewne uchwycenie śruby i jej przeniesienia do miejsca zastosowania

 

OSPFMK Pro-fix Fixation Kit, zestaw zawiera:

1 x Kaseta do sterylizacji I przechowywania

1 x  Śrubokręt ze stali nierdzewnej

1 x uchwyt do śrubokrętu 76 mm

1 x uchwyt do śrubokrętu 56 mm

20 x samogwintująca śruba tytanowa w rozmiarze 1.5 x 3.0 mm


Informacje pochodzą ze strony: Poldent.pl


Dentalinfo

ul. Łąkowa 3/5
90-562 Łódź
NIP 9471821416
Regon 100465440

 

 
realizacja: www.top76.pl