Logo - DentalInfo - katalog dla stomatologii
Dentalinfo
ul. Łąkowa 3/5
90-562 Łódź
+48 606 357 052

CONELOG

producent: Camlog

Zalety systemu CONELOG:
  • precyzyjne połączenie stożkowe, stożek aktywny jest tylko raz - w momencie osadzania łącznika, co zapewnia jego szczelność. Dzięki systemowi Perfect Fit pozycjonowanie łącznika jest jednoznaczne.
  • wybitne wyniki w perspektywie długoterminowej dzięki znakomitej powierzchni PROMOTE. Powierzchnia implantów Conelog jest piaskowana i wytrawiana, z polerowaną strefą w górnej części. Udokumentowane badania wskazują, że powierzchnia taka sprzyja szybkiej i przewidywalnej osteointegracji.
  • możliwość sprostania trudniejszym przypadkom dzięki krótkiemu implantowi 7 mm CONELOG®,
  • Platform Switching.
W implantach systemu Conelog zastosowano popularne wśród polskich implantologów łączenie stożkowe tzw. konikalne. System Conelog proponuje również krótkie implanty o długości 7.0 mm, które powiększają wachlarz możliwości w połączeniu z pozostałymi długościami.
 

Elementy protetyczne

Pacjenci i ich wymagania zawsze stawiani są na pierwszym miejscu. Łączniki oferowane przez firmę Camlog umożliwiają wykonanie funkcjonalnych, estetycznych i najwyższej jakości zamienników zębów. Precyzyjny asortyment elementów protetycznych ma przejrzystą strukturę pozwalając na odbudowę pojedynczego zęba, mostka czy pełnej protezy.

Uniwersalna kaseta chirurgiczna

Do wprowadzania implantów Camlog i Conelog można używać tej samej kasety chirurgicznej. Przyjazne oznakowanie kolorystyczne ułatwia korzystanie z kasety, narzędzi oraz produktów.


 


Informacje i zdjęcia pochodzą ze strony: marrodent.pl


Dentalinfo

ul. Łąkowa 3/5
90-562 Łódź
NIP 9471821416
Regon 100465440

 

 
realizacja: www.top76.pl